Na dětském dni tekla krev, RWU mlčí

Před nedávnem se uskutečnil pravidelný Dětský den pořádaný RWU a AN Praha. Jako pokaždé se konal na utajeném místě několik desítek kilometrů od Prahy. Průběh hodnotit nemůžu, protože jsem tam nebyl. Nemůžu si však odpustit komentář k věcem, které se staly po jeho skončení. Několik lidí se rozhodlo po ukončení programu na místě přespat v chatkách i se svými dětmi.

O místě konání se bohužel dozvěděli i extrémisté z Afy. Jak se o něm dozvěděli je poněkud nejasné. O teorii, že jim je prozradil někdo z AN Praha, raději psát nebudu, abych zase nebyl na antifa.cz označen v rámci obhajoby AN Praha za paranoika.

Ale zpět k Dětskému dni. Násilníci z Afy se spolehli na svoji osvědčenou taktiku a čekali v počtu čtyřech kusů s útokem na to, až u ohně zůstane poslední osamělý člověk. Levicové teroristy z Afy nezastavil fakt, že v okolí spala spousta dětí, které mohly přijít snadno k úrazu. Ukradený jim byl zřejmě i fakt, že na akci pro děti může útočit opravdu jen mimořádně bezcenný psychopat. Jako třešničku na rudém dortu si vybrali za cíl svého mimořádně brutálního útoku tělesně postiženého člověka. Martin po nehodě přišel o obě nohy od kolen dolů.

Překvapuje Vás, že jste o tomto zákeřném a ničím neospravedlnitelném útoku doposud nic neslyšeli? Udivuje Vás, že AN Praha a RWU zatajují pravdu? Poslechněte si jejich argumentaci.

Martinova přítelkyně psala AN prosbu o zveřejnění:
„Ahoj, nechcete zveřejnit, co se stalo v noci? Martinovi se to pěkně vybarvilo, má slušné modřiny, podlitiny a boule. S rukou už nemůže vůbec hýbat. A když tak nad tím přemýšlím, bylo štěstí, že vůbec dopadl takhle, byl tam sám a při tom jejich naplánování (vyčkávání, čelovky, obušky) mohl skončit dost špatně.
Další věc je to auto a fakt, že poblíž byly děti…“

Odpověď AN (standardně nepodepsáno, zřejmě Glass) na sebe nenechala dlouho čekat:
„Je mi líto Martina a věřím, že nejenom mě, ale fakt je ten, že jsme se s Martinkou a dalšími dohodli na tom, že raději nic zveřejňovat nebudeme. Ne z důvodu, že by nám nebylo líto Martina anebo celkově situace, ale z toho důvodu, že by mimo toho, že si pár lidí zanadává po internetu na stranu Antifa (což dělá i nyní), tak by se nic jiného nestalo. Naopak.
Vše by se dozvěděla Míša, která je nyní jaksi na jiném místě a všichni víme, jak moc jí na tomto dni záleželo a kdyby se dozvěděla, jak toto dopadlo, tak by to nesla ještě hůře, než doposud.“

Co k tomu dodat? Vzniká nám paradoxní situace, kdy se AN Praha (Kladno) nepostaví za svého kamaráda, který je napaden na jejich akci, a ignorují prosbu jeho přítelkyně a raději kryjí násilníky z Afy.

Ten kec s Míšou je z logického hlediska taky úplná blbost. Je 100% jasné, že se to stejně časem dozví a především se ptám co to má s danou věcí společného? V poslední době se stává smutným faktem, že si někteří lidé přivlastňují jakýsi monopol k politickým procesům a potom toto zneužívají kdykoli, když jim dojdou argumenty. Kdykoli když je někdo za něco kritizuje, tak začnou křičet Míša, Míša, Míša, bez ohledu na to, že tam neexistuje sebemenší spojitost.

Tento trend nedávno ještě zdokonalil pan Lukáš Rod, který si přisoudil právo určování, kdo smí pomáhat politickým vězňům a kdo ne, potažmo kdo smí přijít k soudu s těmito lidmi a kdo už ne. Lidi, které si on nepřeje (rozumněj političtí vězni si je podle něj nepřejí) prý nebudou „vítáni ani tolerováni“.

Když jsem se obrátil na ostatní pobočky AN s dotazem, proč se ten incident na Dětském dni nezveřejnil, tak o tom bez výjimky nic nevěděli. AN Praha (Kladno) tak zůstává věrná své tradici nediskutovat podstatné věci ani se svými nejbližšími (stejně jako ohledně distancu od DS) a raději bude zatajovat pravdu s odvoláním na svůj domnělý patent na politické vězně. Můj názor je, že tento bezprecedentní útok proti nevinným lidem nesmí zůstat zamlčen a zapomenut. To by byl výsměch Martinovi i dalším obětem antifašistických šílenců.

Jiří Petřivalský

Reklamy

27 komentářů to “Na dětském dni tekla krev, RWU mlčí”

 1. Lukáš Rod Says:

  Hele Pistolníku co se tady o mně otíráš. laskavě konkretizuj kde jsem si přisoudil právo určovat kdo může pomáhat POWs, takový lživý plky to je vážně už moc zabijáku a pokud Ti přání lidí, kteří hnijou již devět měsíců, na vazbě, aby určité osoby nechodili na jejich soud nepřijdou jako závazná a, která by se měla beze slova splnilt ať je to jak che,je to jen Tvá věc a svědčí to o Tvém charakteru..ono holt tady z venku a hlavně na internetu se to válčí, že jo..

 2. Michal Glas Says:

  Hele ty mrdko, co si mě vůbec bereš do huby, já za AN nepíšu už pěknou řádku měsíců a i kdyby, tak na akci jsi nebyl a já taky ne tak co se do toho sereš? Ty seš tady ten nějvětší tříštící element, v Ředhošti jsi čuměl do země, proč ses neozval? Jo a píšu se s jednim s, kdyby sis tu svojí milovanou AFA občas přečetl, tak se to tam dozvíš.

 3. Zveřejní této události, nepomůže nikomu. Jedině snad těm čtyřem levičáckejm blbečkům, které jsi tímto pochválil, jak dobře měli svůj hrdinský útok připravený a jak hezky se jim to povedlo. Gratuluju!!!!!
  Dřív jsi byl dobrej, ale teď jsi hvězda!!!!

 4. Jiříku nemyslíš, že už to přeháníš? Pohár trpělivosti není nekonečně hluboký, jednoho dne přeteče a dobře to rozhodně nedopadne. Je zajímavé, že u soudu (15.7) jsi celou dobu čuměl do země. Přitom si měl možnost se zeptat jak to dopravdy bylo. Proč si to neudělal? Naše trpělivost není nekonečná internetový válečníku!!!

  PS: jinak k podpoře POW´s se z Vaší strany asi ani nemá cenu vyjadřovat, viď …

 5. Petřivalskej, ty jedna ohyzdna zamindrákovaná sviňko v nepadnpoucím obleku co si neumí uvázat kravatu a s pěti mastnejma vlasama ucesanejma do řádku. Komu si myslíš, že kromě svejch mocenskejch ambicí se snahou za každou cenu uškodit AN, si prospěl?

 6. Prosíme všechny účastníky diskuze, aby vynechali urážky a hrubá slova. Děkuji

 7. Bez cenzury Says:

  Tento článek není dílem členů NA. Bohužel jej ale odmítly zveřejnit jiné servery, a proto se ocitl zde. Nechceme cenzurovat a dáváme prostor i příspěvkům, s kterými nemusíme zcela souhlasit.
  NA chtějí dát prostor všem názorovým proudům NS scény bez omezení.

 8. Jiri Petrivalsky Says:

  Koukam, ze je tady zase diskuze na urovni a k podstate veci. 🙂
  Pan Rod http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=137050089657654&ref=ts jak jasneji bys to jeste chtel napsat? Podivej ja chapu, ze chodis s Misou, ale nemuzes zamenovat jeji prani za prani vsech. Kdopak ze nas tam jeste nechtel? Snad Patrik? Fryc? Hroch?, ale neblbni.
  Glasovi se omlouvam, pokud to nepsal. Pokud by lide z AN Praha (Kladno) podepisovali sve zpravy, tak by jsme to nemuseli resit. Ostatne ja jsem ten clanek taky mohl napsat anonymne, ale nestoji to za to.
  K anonymnim prispevkum se ani nebudu vyjadrovat. Jen by me zajimalo, ktera z krasek RWU je RWU2. 🙂
  Vite driv jsme se v hnuti nestydeli za pravdu, i kdyz mohla byt neprijemna. Problemy se resily, ne tajily navic s takto debilnim oduvodnenim. Me je uplne jedno co pisete. Vedel jsem, ze budete reagovat timhle stylem a vcelku jsem i odhadl, kdo se ozve. 🙂 Vase slova pro me nic neznamenaji. Ja se na rozdil od Vas nikdy za pravdu stydet nebudu. Richard Lang Vas popsal dobre. Dale tady na Vas nebudu reagovat, nestojite za to. Rozloucim se s Vami komentarem Vasi kamaradky na kterou jste se Vy vykaslali. Zijte si dal ve svych lzich. Papapa

  Michala: Odveta by byla dobrá, Martin měl podlitiny dva týdny a to opravdu můžeme být rádi, že se mu nestalo něco horšího, ani zdravý člověk by se neubránil, když se na něj z ničeho nic sesypou čtyři s obuškama, fakt hnus. Hlavně, aby se to konečně přestalo ututlávat, jediný Jirka byl ochoten celou věc zveřejnit, co mi odpověděli AN si může každý přečíst v jeho článku…

 9. Špinění AN a jen špinení každá akce vyvolá reakci!

 10. Jirko Jirko, já se tak těším, až se sežene tvoje adresa .. 🙂

 11. Ututlávání se vám zdá fajn? Nechápu!!! Mělo by to být jako varování, ale místo toho samé výhružky! Za pravdu se každej stydí! Jen si rozmyslete vaše kroky, aby jste pak nebuleli zalezlí s pocitem toho, že už se nikde nemůžete ukázat!

 12. Lukáš Rod Says:

  reakce ukázková 😀 hele Pistolníku chtěl jsem od Tebe napsat jasněji to, že mi ukážeš kde kádruju kdo může pomáhat POWs jak jsi chytře lživě psal, s tím soudem se nepřu tam to bylo jasně daný a sám dobře víš, že konkrétně Tebe si nepřáli minimálně dva lidi co si tu bereš v tom vzkazu do huby, takže zaměňuju velký kulový, ale to je jedno jsi klasickej politik s velkým egem tak se dál toč ve svém víru demagogie a dej nám svátek 🙂

 13. No ono nejhezčí na tom je to, že tenhle článek nebyl ani psaný „proti“ soudruhům z AFA, tak jako aby co nejvíce poškodil AN a RWU. Přitom tihle lidé se o POW´s starají jak můžou. Co si udělal ty když zavřeli P.V. ?! Odpovím za Tebe, dral si se na jeho místo šéfa pražské organizace DS !!! Hodně „lidský“ přístup. V tvé případě už argumenty asi nepomůžou, je čas na činy …

  • Jiri Petrivalsky Says:

   Freedome byl bych rad, kdyby jsi se nebal a vystoupil tady z anonymity. 🙂
   Vubec nevis o cem mluvis. Kdybych to bral podle tve logiky, tak jsem byl v dobe zavreni Patrika predseda republikove rozhodci komise DS coz je, bez urazky, mnohem zasadnejsi funkce, nez byt predsedou MO. Je s tim taky navic spousta prace, casu a vynalozenych penez. Patrik se vsemu potrebnemu z vazby dost dobre venovat nemohl. Jestli si myslis, ze je jde o neco lukrativniho, tak nejde. Byl jsem navrzen predsedou a schvalem lidmi z MO. Vubec jsem to vzit nechtel, protoze jsem vedel, ze se najdou lidi jako ty. Vzal jsem to jen s tou vyhradou, ze to beru jen na dobu, kdy je Patrik ve vazbe, coz je obecne znama vec. Az ho propusti, tak mu to mile rad vratim!!! Kdyby jsi nebyl uplne neinformovany, tak tohle vis. Nebo to mozna opravdu vis a jen lzes. Jestli tady nekdo nema lidsky pristup tak jsou to lidi, kteri nepomuzou kamaradovi, ktery je zmlacen na jejich akci a ktery je o to prosi.

   Lukasi na toho Pistolnika si zacinam zvykat. Nezni to zle. 🙂 Kteri dva ze tri lidi co jmenuji me tam nechteli? Rad bych se jich na to zeptal.

 14. Jak už zde někdo psal, tak tento článek mi opravdu nepřijde zaměřen na útok AFA, nýbrž na pošpinění RWU a AN… Co se týče toho útoku, tak mám minimum informací a z toho, co vím, tak se to mohlo dostat na povrch a ukázat, co je AFA zač, ale na druhou stranu by na případný příští ročník asi nikdo nedorazil… Nechci se zastávat soudruhů z AFA, ale kdyby chtěli napadnout děti, tak zaútočí myslím dříve. V dnešní době se bohužel s takovými útoky musí počítat. A ještě jeden dodatek – Kolik našich lidí dostává denně přes držku v přesile??? Tady je akorát ta vyjímka, že to bylo na dětském dni, ačkoliv už tam venku nikdo nebyl, až na dotyčnou zbitou osobu.

  Pan Petřivalský by příště měl krotit svou zaujatost vůči AN a nesnažit se je za každou cenu rozbít zevnitř, o co se pokoušel, když o tomto incidentu informovat některé bunky přes FB a snažil se na určité lidi naházet špínu… Jde vidět, že už je to velký politik 🙂 Jako má on výhrady vůči AN, tak já ( a myslím, že nejen já) mám výhrady vůči DSSS a to výhrady nemalé. Určitě je ale nebudu ventilovat takovým stylem jako on, na tuto pozici se nesnížím. Pa! 🙂

 15. Tak Jiříku, nevidím sebemenší důvod proč bych měl vystupovat z anonymity na tomto profízlovaném portálu. Jinak 100% souhlasím s Maxem. Není týden kdy někdo z pronárodní scény nedostane někde nasekáno od levot (a to kolikrát daleko víc), za tu dobu co pomatuji jsem nezažil jediný případ kdyby se něco podobného ventilovalo na veřejnost (či stránky). Nevidím ani důvod proč soudruhům dělat takovouhle reklamu?!

  Jinak je zajímavé, že jak ten člověk co dostal nasekáno tak on ani jeho přítelkyně nic podobného neříkali druhý den po incidentu. No Tobě jde prostě jen o to co nejvíce pošpinit RWU a AN. Ty asi nevidíš mraky tý práce toho objetovaného času a ryskování krků?! Pa a pusu karieristo …

 16. Tak Jiříkovi by se asi hodilo, aby se všichni a všude podepisovali pod své články. Policii by to usnadnniilo práci a jemu též v kariérním postupu nahoru. Zbavil by se všech z vlastních řad, co ho už prokoukli a mají dost intelektu, aby mu byli opozicí.
  Nebo by musel být naprosto hloupý, v době kdy se zavírá za nálepky a psaní na nevhodné stránky. Jinak v danou dobu se udělalo vše co bylo v možnostech a nikdo se na napadeného nevyprd. Zajisté, na akcích pod hlavičkou DSSS se nikdy nic neudálo nic co by stálo za zveřejnění?

 17. Přesně jak řikáte. Článek pana Pistolníka se tváří, že je o tom, jaký jsou levoty svině, ale ve skutečnosti to jen rámuje Pistolníkův útok proti AN a RWU. Je vidět, že se neštítí požít cokoli.
  Ale není úplně pravda, že se útoky Antify, kterejch je bohužel poslední dobou víc a víc nezveřejnovaly. Zveřejnilo se před dvěma lety, když Antifa napadla sjezd AN a několik lidí skončilo v nemocnici. A k čemu to vedlo? Leda k tomu, že se levoty posmívali, nacionalisti byli za idioty a policajti nic nevyšetřili tak jako tak. Tak proč těm zmrdům dělat reklamu.
  Místo brečení nad tim, že byl někdo bit by se spíš hodila nějaká vytrvale pracující AntiAntifa skupina, monitorování levot atd.

 18. Tenkrát možná za zveřejnění mohlo hlavně to, že média měli video záznam z akce a pokuď se nemýlím, tak to pustili jako první .Stejně tak ješte jeden incident. Jinak souhlas.

 19. kluci hnedy do sebe! :))

 20. jen do sebe kluci, dyt vsechno zly je k necemu dobry,ne? aspon je videt, jak to mate..btw pistolnik je mrchozrout i na nacka hnus,haha

 21. Jiri Petrivalsky Says:

  28.srpna se asi pujdu v Praze podivat na Ortely. Pokud se nekdo citi byt urazen tim, ze se napsala pravda, tak se tam muze stavit.

 22. Ty uz jsi mel davno dostat pres papulu a jestli si mylsis ze za tebou bude nekdo chodit na vyjebanej koncert Ortelu kde je jeste vymrdanejsi publikum, tak si na omylu 🙂 taky jsem napsal pravdu, jinak smekam ze se podepisujes :DDD debile

 23. Znovu a naposledy žádám, aby diskutující vynechali hrubé výrazy a urážky. Na tomto webu nebudou takovéto příspěvky dále tolerovány !!!

 24. Jestli pak Jiřik nezvolil toto datum zamerne,z duvodu ze vsichni co by snim neco chteli konzultovat budou třeba v zahranici.Nebo ze by jen veřil kamaradum z DS ze mu budou psychickou oporou proti opravnenym argumentum.

 25. Realita je prozaičtější, ten den je DoH v Maďarsku.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: